Wyróżnienie dla naszego mieszkańca 

Mieszkaniec naszej gminy – Przewodniczącym Rady Krajowego Związku Spółdzielni Mleczarskich

Wojciech Wilamowski rolnik z Mańkowa oraz Przewodniczący Rady Nadzorczej Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Sierpcu, został 8 listopada wybrany na Przewodniczącego Rady Krajowego Związku Spółdzielni Mleczarskich. Organizacja ta zrzeszająca spółdzielnie mleczarskie z całej polski reprezentuje interesy branży mleczarskiej oraz dba o rozwój spółdzielczości mleczarskiej w Polsce. Podczas ostatniej sesji Rady Gminy Zawidz radni naszej gminy wraz z wójtem Dariuszem Franczakiem złożyły gratulacje Wojciechowi Wilamowskiemu, życząc owocnej pracy na tej ważnej dla mleczarskiej spółdzielczości funkcji.

To także wyróżnienie dla naszej rolniczej gminy, dlatego Panu Wojciechowi Wilamowskiemu życzymy powodzenia i dalszych sukcesów.